E-poodAedBiolan Universaalne Kasvuturvas

Biolan Universaalne Kasvuturvas

3.24

Biolani Universaalne Kasvuturvas on väetiselisandiga turbasegu aias kasutamiseks. Universaalse Kasvuturba koostises on hele ja tume turvas, väetis ja lubi. Toode sobib külvamiseks, istikute kasvatamiseks, lillede ja köögiviljade aluspinnamullaks ning mullaparanduseks kõikjal aias. Kasvuturvas ei sisalda ka taimehaiguste tekitajaid ega umbrohuseemneid.
Lillede ja köögiviljade kasvatamine: Biolani Universaalne Kasvuturvas sobib köögiviljade ja lillede kasvatamiseks kasvuhoones ja avamaal, kas eraldi või mullaga segatult. Taimedele piisab Biolani Universaalse Kasvuturba toitainevarudest kogu suveks. Väga palju toitaineid vajavatele taimedele soovitame lisaväetiseks Biolani Loodusväetist.

Nt tomati ja kurgi väetamine: 0,5 liitrit Biolani Loodusväetist istiku kohta kolm korda suve jooksul.

Istikute kasvatamine: Biolani Universaalne Kasvuturvas sobib köögiviljade ja lillede istikute kasvatamiseks. Universaalse Kasvuturba toitainevarudest piisab enamikele istikutele kogu kasvuperioodiks. Väga palju toitaineid nõudvad taimed, nagu tomat ja kurk, vajavad istikustaadiumis lisaväetamist. Kasutage lisaväetamiseks Biolani Loodusväetist 0,5 dl/1 liitri vee kohta. Võite puistata väetist otse istikupoti põhja.

Kasvupinnase parandamine: Väetiselisandiga Universaalne Kasvuturvas on sobiv kasvupinnase parandusaine nii kuivadele liivapinnastele kui ka tihedatele savipinnastele. Sobiv hulk on kotitäis turvast 5 m² kohta. Segage turvas ühtlaselt pinnasesse kevadtööde ajal
Tüübi nimetus: Turbasegu
Tootenimi: Biolani Universaalne Kasvuturvas
Kasutusotstarve: Kasvupinnas
Tooraine: Hele ja tume turvas
Väetis: NPK väetis (12-14-24+TE) 1kg/m³
Lupjamisaine: Dolomiidilubi 6 kg/m³
pH: 6,0
Elektrijuhtivus (EC): 40 mS/m
Toitainete sisaldus:
Lämmastik (N) vees lahustuv 100 mg/l (1 000 mg/kg ka)
Fosfor (P) lahustuv 60 mg/l (600 mg/kg ka)
Kaalium (K) lahustuv 300 mg/l (3 000 mg/kg ka)
Turba fraktsioon: < 20 mm
Maht: 50 l, 75 l, 180 l, 280 l

Antud toodet väljastatakse ainult kauplusest!

Iga ostuga kaasa kingitus

Kallid kliendid, et rõõmustada teid, saate ostuga kaasa valida meie valikust meelepärase kingituse.
Vaata lähemalt