E-poodTaimekattedJUURETÕKE

JUURETÕKE

Puhasta

Usaldusväärne ja efektiivne kaitse juurte tõkestamiseks!

Juuretõket kasutatakse hõlpsasti juurevõsunditega levivate taimede nagu vaarika, kurdlehise kibuvitsa (roosi), sirelite, pamplite, maapirni, piparmündi, iiriste, sahhalini kirburohu, kanada ja sügis-kuldvitsa, lumimarja, vägiheina, hanijala, maikellukeste jt leviku tõkestamiseks naabri aeda, murusse või mujale soovimatusse kohta.

Sobib väga hästi puude – kirsid, ploomid, haavad, lepad, jalakad jt juurte külgsuunas leviku tõkestamiseks hoonete läheduses, jalgradade, jalgrattateede jms juures ja turbaaia rajamisel.

Juuretõke on spetsiaalne jäik kahekihiline ühelt küljelt lamineeritud materjal.
Juuretõke ei kõdune ega mädane, pakub suurepärast kaitset seenhaiguste ja seente vastu ning on vastupidav maapinnas leiduvate hapete või aluste suhtes. Olenevalt kasutuskohast peab vastu 5-6 aastat.

KASUTAMINE
Kaeva vajaliku suurusega istutusauk või -kraav.
Puhasta istutusauk või -kraav juurtest, kividest ja mittevajalikust pinnasest. Aseta juuretõke istutusauku või kraavi nii, et sile, lamineeritud pind on asetatud selle taime poole, mille juurte levikut soovite tõkestada.
Fikseeri kangarulli servas oleva kahepoolse teibi abil.
Jäta väike serv (~2 cm) üle maapinna, et takistada juurte levikut maapinna kaudu.

PAKENDID

0,65 x 3,5 m ja 0,65 x 25 m.
Tellitud kaupa mitte tellida automaati, kuna ei mahu ära. Tellimisel valida kas postkontorist kättesaamine, kuller või ise järele tulemine.

Toote ostmiseks vali esmalt pakend!

Kampaaniatooted

Tutvu meie sooduspakkumistega.
Vaata